Тканина для пошиття постільної білизни Gold Lux
80 ₴/м
- В наявності
Тканина для пошиття постільної білизни Gold LuxВ наявності
80 ₴/м
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Склад | Бавовна + Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| В рулоні | 50 м |
| Вага рулону | 15 кг |
| Габарити рулону | 110*25*15 см |
| Код | 1196 ( 17174-1 ) |
| Колір | Grey |
| Тематика | Дитяче |
| Ширина | 220 см |
| Щільність | 120 ± 5 г/м. кв. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴/м

