
Тканина для пошиття постільної білизни Gold Lux
80 ₴/м
- В наличии
- Код: 1192 White Beige
+380 (68) 128-39-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тканина бязь для пошиття постільної білизни.
Бязь виробництва Пакистан - високоякісний матеріал, у складі якого 48 % - Бавовни, а 52%- синтетичних волокон. Щільність - 125 ± 5 г/м. кв. Бавовна забезпечує гігроскопічність тканин, її легкість і м'якість, здатність пропускати повітря і зберігати тепло.
В даний час бязь — основний вид тканин для пошиття постільної білизни
Бязева білизна, за свідченням господинь, витримує «нескінченне число прань, до того ж коштує порівняно недорого.
Варто також відзначити такі властивості бязі, як:
-
гігієнічність
-
екологічна чистота
-
легкість
-
здатність на довгі роки зберігати яскравість малюнка
-
низька зминаємість
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состав | Бавовна + Поліестер |
| Пользовательские характеристики | |
| В рулоні | 50 м |
| Вес рулона | 15 кг |
| Габарити рулону | 110*25*15 см |
| Код | 1192 ( 17255 ) |
| Цвет | White Biege |
| Тематика | Геометрия |
| Ширина | 220 см |
| Плотность | 120 ± 5 г/м.кв. |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴/м

