Тканина бязь для пошиття постільної білизни.
Високоякісний матеріал, у складі якого 48 % — Бавовна, а 52% — синтетичних волокон. Щільність — 125 ± 5 г/м2.. Бавовна забезпечує гігроскопічність тканин, її легкість і м'якість, здатність пропускати повітря і зберігати тепло.
Зараз бязь — основний тип тканин для пошиття постільної білизни
Бязева білизна, як свідчить господиня, витримує «безскінченне» число прань, до того ж стоїть порівняно недорого.
Варто також зазначити такі властивості бязі, як-от:
-
гігієнічність
-
экологична чистота
-
легкість
-
тутатність на довгі роки зберігати яскравість малюнка
-
низька зминальність
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состав | Бавовна + Поліестер |
| Пользовательские характеристики | |
| В рулоні | 50 м |
| Вес рулона | 15 кг |
| Габарити рулону | 110*25*15 см |
| Код | 1092 (16888) |
| Цвет | Orange |
| Тематика | Кохання, сердечки |
| Ширина | 220 см |
| Плотность | 120 ± 5 г/м.кв. |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


