
Тканина для пошиття постільної білизни Gold Lux
80 ₴/м
Минимальный заказ — 50 м
- В наличии
- Только оптом
- Код: 3077 Dk Grey
+380 (68) 128-39-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тканина бязь для пошиття постільної білизни.
Високоякісний матеріал, у складі якого 48 % — Бавовна, а 52% — синтетичних волокон. Щільність — 125 ± 5 г/м2.. Бавовна забезпечує гігроскопічність тканин, її легкість і м'якість, здатність пропускати повітря і зберігати тепло.
Зараз бязь — основний тип тканин для пошиття постільної білизни
Бязева білизна, як свідчить господиня, витримує «безскінченне» число прань, до того ж стоїть порівняно недорого.
Варто також зазначити такі властивості бязі, як-от:
-
гігієнічність
-
экологична чистота
-
легкість
-
тутатність на довгі роки зберігати яскравість малюнка
-
низька зминальність
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состав | Бавовна + Поліестер |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика | Однотонні |
| Плотность | 120 ± 5 г/м.кв. |
| Ширина | 220 см |
| Цвет | Dk Grey |
| Габарити рулону | 110*25*15 см |
| В рулоні | 50 м |
| Код | 3077 |
| Вес рулона | 15 кг |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴/м
- Минимальный заказ: 50 м

